Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
3 червня у світі відзначають День велосипеда
550

3 червня у світі відзначають День велосипеда

3 червня, у світі відзначають День велосипеда. Цей вид транспорту давно став улюбленим засобом пересування як для дітей, так і для дорослих. І хоча Україна поки що не входить у першу 10-ку країн, які можна назвати «велосипедними», але статистика показує - щороку популярність цього транспорту швидко зростає. Полтавці теж активно використовують велосипед у своєму житті.

Ярослав, полтавець:

- Я катаюсь з 8 років. Ну, напевно, мені це передалось генами. В мене вся сім’я на велосипедах катається з дитинства. Хотів би по Україні поїхати подорожувати на велосипеді.

Зараз у Ярослава шосейний велосипед. Він для нього талісман і сімейна реліквія, бо його йому подарував дідусь.

Ярослав, полтавець:

- Цей велосипед від мене вже нікуди не дінеться. Я на ньому з 9 років їжджу, катаюсь.

У майбутньому Ярослав мріє про турінговий велосипед, але зі своїм улюбленцем розставатися не збирається. Хлопець бажає його реставрувати й продовжувати використовувати. Також юний велосипедист хоче, щоб в Україні зросла культура поводження з велосипедистами на дорогах і було більше відповідних доріжок.

Зустріли ми ще одного юного велосипедиста Алі. Хлопчик полюбляє кататися й у свої 8 років дуже впевнено почуває себе під час їзди.

Алі, полтавець:

- Три года назад мне купили первый велик дали, и я учился кататься на 4-х колёсном, а потом мне снял дедушка колёса и сразу поехал на 2-х колёсном.

Алі дуже полюбляє свій велосипед і в майбутньому планує кататися й надалі. Тож якщо ви не часто катаєтеся на велосипеді, то сміливо можете приділяти цьому більше часу. Адже велосипед - це надійний й екологічно чистий вид транспорту, використання якого сприяє дбайливому ставленню до навколишнього середовища та підтриманню свого здоров’я.