Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
На Стрітенській, 1 планують побудувати багатоповерхівку прямо на схилі
925

На Стрітенській, 1 планують побудувати багатоповерхівку прямо на схилі

По вулиці Стрітенській, 1 планують побудувати багатоповерхівку прямо на схилі. В минулому році мешканці будинків по цій вулиці вже виступали проти забудови. Але цього року це питання порушується знову. Люди бояться за свої помешкання, адже схил постійно зсувається униз і гарантії, що з їхніми оселями нічого не трапиться ніхто не дасть.

- Ця територія знаходиться на схилі, який роками повзе. Я стою зараз позаду будинку, який будувався в 72 році, йому саме через, це заборонили прибудувати ще один під’їзд, тому що він давав навантаження на цей схил. Саме на цьому схилі поруч, школа гімназія №14. Все, це приміщення тріснуло через ці повзуни.

- Тут єслі буде та забудова, то нашого дома точно не буде. У нас оцей угол вже тріщина пішла. І там постоянно, як я працювала отам постоянно біля забора отого, постоянно яма. Засипаєм, засипаєм. Так шо отут будувати отой дім не можна вообще.

- А как сей час будет строятся, оно же все пойдет в трещинах. Хоть сейчас может быть и технология другая, но надо гарантия нам, что бы наши дома не поплыли. А если наши дома поплывут, что мы будем делать.

Керманичі ж міста планують розглянути питання, щодо побудови багатоповерхівки на найближчій сесії. Але за висновками будівельників та інженерів будувати на цьому місці багатоповерхівку небезпечно, - говорить лідер партії Простих людей Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:

- Масивна забудова, яку передбачила міська рада і хоче на неї дали дозвіл, тут призведе до того що вся ця територія просто спливе на «шаломку» і додатково, ще постраждають ті люди, які проживають у приватному секторі. Ми ні за яких обставин не дозволимо робити, це будівництво.

Сергій Каплін зауважив, - разом із людьми буде боротися та відстоювати їх права. Якщо потрібно, то підуть і до стін міської ради, і до дому до кожного представника коаліції Удовіченка,Шамоти, Батьківщини, який підтримає таку ініціативу.