Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Біля будинків на провулку Карпенка-Карого дорога вже давно потребує ремонту
521

Біля будинків на провулку Карпенка-Карого дорога вже давно потребує ремонту

Хащі, смітники та щури переслідують мешканців будинків по провулку Івана Карпенка-Карого. Люди обурені такими станом речей, поруч із їхніми домівками у смітниках поселилися вже й наркомани. Жителі скаржаться неодноразово зверталися до тодішнього керманича Олександра Мамая, тепер до нинішніх керманичів міста, але результату немає ніякого.

- Ми не можем нічого зробити, валяються шпріци, багато вже доміков погоріли. Звозять смітник. Смітник возиться, скидається, не тільки мєсними людьми, тут возять і за кілометр відсіль везуть.

- Зверталися ми в міську раду, в земельний відділ. Вони сказали, шо це називається Зелений гай, він відноситься до Зеленбуду. Голови цього Зеленого гаю не має, тобто безпризорні ці участки. Шо вони отвітили : повість на їхньому заборі чи можна у вас купити ділянку.

Та смітник і хащі - це не єдина проблема, яка турбує мешканців провулку. Хвилює ще дорога, якої тут взагалі не має. Люди за свої власні кошти латають дорогу аби вони мали змогу виїхати.

- В таку погоду по дощу, я не можу виїхати машиною сюди. Я машину ставлю, коли грязно тут. Зараз сусіди накидали сюди мусор, де мені ставити машину. Як мені з’їхати, як мені заїхати. Коли зима тут дорогу ніхто не чистить, акумулятор ночує в хаті, машина стоїть під клейонкою, всьо ми всі ходим пішком. В мене, коли жінка рожала, скора приїхала до музею Панаса Мирного її чуть на руках не відносили туди.

- В мене чоловік вилавлює, де асфальт роблять, заказує платить свої гроші, щоб машина приїхала, висипала цей строймусор і ми оці три сім’ї виходить, і ми вручну викладали оці асфальтні булижники.

Коли жителям будинків Івана Карпенка-Карого чекати якісно відремонтовану дорогу та вирішення проблеми із хащами, дізнатися у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови із питань ЖКГ, Олексія Чепурка нам наразі не вдалося, як і в секретаря міської ради Олександра Шамоти.