Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
Полтавці проти будівництва багатоповерхівок у мікрорайоні Половки
2689

Полтавці проти будівництва багатоповерхівок у мікрорайоні Половки

Полтавці виступають проти хаотичної забудови міста. А саме проти будівництва  багатоповерхівок у мікрорайоні Половки, по вулицях: Ювілейна, Великотирнівська та Юрія Тимошенка. Це питання планують розглянути питання,  на найближчій сесії. Місцева жителька Світлана Бубир говорить, - вже декілька років вона разом з іншими жителями, писали звернення до тодішнього мера міста Олександра Мамая, тепер же до нинішніх керівників, аби вони не дозволяли будувати багатоповерхівки, але питання й досі не вирішене.

Світлана Бубир, полтавка:

- Починаючи з 2016-го року, ми пишемо постійні заперечення, що ми проти цієї забудови. До сьогоднішнього дня, ми пишемо заперечення, що ми проти цього будівництва.

Світлана Бубир зауважила, - ходили до міської ради, та їх ніхто не вислухав, ніхто навіть не підійшов та не поцікавився, як вони будуть жити далі. 

Світлана Бубир, полтавка:

- Ми пішли на ці громадські слухання, виглядали вони якось дуже дивно. Тому що було дуже багато людей. Люди сиділи і навіть не соромилися казати, що їм там по 50 гривень заплатили. Вони там всі ляпали в ладоши і вони казали, як тут все буде добре у Полтаві.

Керманичі міста в прямому сенсі вилізають людям на голову, тим самим не даючи змоги людям нормально жити, - впевнений лідер партії Простих людей Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:

- Не секрет, що у місті є будівельна мафія. Будівельна мафія, яка працює із керманичами міста, Удовіченком, Шамотою Батьківщиною і депутатами прихльобатілями. Вони в прямому розуміння цього слова вилазять на голову людям. Як і в даному випадку на вулиці: Ювілейній і Великотирнівській. Прийшли і кажуть ми будемо тут будувати.

Сергій Каплін говорить, - жителям намагаються дати, якісь кошти на двері чи вікна. Та  натомість загородять сонце та створять проблеми із комунікаціями людям, які зараз тут проживають.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:

- Не йдуть до Мамая, через 200 метрів і не кажуть давай ми в тебе на голові побудуємо. У колишнього мера. А йдуть до людей, до цих простих, нещасних людей і змушують їх тут терпіти і страждати.

Лідер партії Простих людей Сергій Каплін зауважив, - разом із полтавцями буде відстоювати їхні права.