Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
У будинку на вулиці Київське шосе, 74 відремонтували під'їзди та ліфти
617

У будинку на вулиці Київське шосе, 74 відремонтували під'їзди та ліфти

Протягом багатьох років мешканці будинку по вулиці Київське шосе, 74 переживали справжній жах через занедбаний стан свого будинку - розповідають місцеві жителі. Непрацюючі ліфти та під’їзди в руїнах, відсутні східцеві поручні, розбиті старі вікна і двері - усе це щоденно загрожувало здоров’ю та життю, а також створювало багато незручностей. Та ситуація змінилася, коли до справи взялася депутат Шевченківської районної у місті Полтава ради команди Андрія Матковського Ольга Медвінська. Мешканці будинку їй дуже вдячні.

- Я хочу виразить благодарность от всего дома, всех 4-х подъездов, от жильцов подъездов, благодарность Олеге Владимировне, которая много, много уделила внимания, сил и здоровья . Которая нам помогла. Мы очень благодарны. Дав Бог, чтоб такой человек еще был в депутатской деятельности.

За сприяння Ольги Медвінської у під’їздах повністю оновили електропроводку, оновили стіни, встановили ліхтарі, поручні до східців та двері. Також встановили сучасні енергоощадні пластикові вікна, які для додаткової безпеки обладнали залізними ґратами.

Та найголовнішим досягненням мешканці будинку вважають те, що у всіх чотирьох під’їздах встановили нові ліфти.

- Лифты, конечно, дорогие, очень красиве, чисте, белые. Мы очень благодарны. Ольге Владимировне за то, что она много уделила в отношении лифтов.

- Якбы не Ольга Владимировна, у нас бы ничего с места не сдвинулось, особенно, что касается лифтов.

Сама Ольга Медвінська говорить, що пророблена робота - це спільний результат:

Ольга Медвінська, депутат Шевченківської районної у місті Полтава ради:

- Почали з того, що дійсно я прийшла, подивилася, що стіни обдерті, будинок він то гарний, але ж він у такому аварійному можна сказати стані, під’їзди були. Почали звертатися, просити, писати. Ну я писала звернення і таки в кінці 2016 року почалися роботи. А в 2018 році вже й другий ліфт встановили, 2017 - перший ліфт в цьому будинку поставили.  Мешканці, як ви бачите, у нас поважного віку».01:22 01:26 «Але їм треба більше нашої уваги. І тому завдяки нашим загальним зусиллям ми змогли це зробити.

А ще Ольга Медвінська повідомила - вони не збираються зупинятися на досягнутому. У найближчих планах - дитячий майданчик біля будинку, оновлення підвалу та встановлення відливу для води. А ще співпраця з мешканцями будинку її надихає, бо вони бережуть і цінують те, що для них зробили. Ольга Медвінська закликає усіх полтавців бути активними та небайдужими й разом розв’язувати спільні проблеми.