Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Верховна Рада призначила Ольгу Стефанішину Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
451

Верховна Рада призначила Ольгу Стефанішину Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

4 червня Верховна Рада України на пленарному засіданні підтримала призначення Ольги Стефанішиної Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Таке рішення підтримали 255 депутатів.

Ольга Стефанішина замінить на посаді Вадима Пристайка, який обіймав цю посаду з 4 березня 2020 року.

Віце-прем'єр-міністр додала, що серед пріоритетних питань для Офісу будуть формування внутрішньої позиції України щодо формату і обсягу перегляду політичної та економічної частини Угоди про асоціацію; збільшення обсягу фінансування (некредитного) для України; доступ до програм транскордонного співробітництва; розширення двостороннього співробітництва з країнами-сусідами щодо розвитку інфраструктури та проектів, що забезпечать лібералізацію торгових послуг; впровадження змін, які вже були ухвалені нинішнім Парламентом щодо митної лібералізації. 

На посаді Ольга Стефанішина також працюватиме над впровадженням Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік.

Довідково: Стефанішина Ольга Віталіївна – український політик, юрист-міжнародник, фахівець у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України. Має дві вищих освіти – юридичну та економічну. У 2008 році закінчила факультет міжнародного права Інституту Міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2016 році отримала диплом спеціаліста «Фінанси і кредит» Одеського національного економічного університету. У 2017-2019 рр – Директор (пізніше Генеральний директор) Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів.

Фото взяте з сайту Уряду