Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Мешканці будинку на Гожулянській, 18 кілька років чекають на ремонт під'їздів, підвалів та ґанків
552

Мешканці будинку на Гожулянській, 18 кілька років чекають на ремонт під'їздів, підвалів та ґанків

Під’їзди, підвали та ґанки що по вулиці Гожулівська, 18 у жахливому стані. Їх вже багато років ніхто не ремонтує. Мешканці обурені таким станом речей. Говорять, - неодноразово зверталися до колишнього керманича міста Олександра Мамая, тепер до нинішніх керівників із проханням відремонтувати під’їзди, але ремонтні роботи не почались.

- Упаде на голову скоро, тому що уже там арматура світиться. Уже оцей козирок з торца він уже відійшов, а возьми 10-20 кілограм на дитину упаде і всьо, а тоді будемо розбиратись хто винуватий, да.

- Вибори впереді у жовтні місяці дай Бог пам’яті. Я гарантію даю, шо ні одна людина тут, я лічно сам настрою, проведу бесіду з кожним, щоб за оцих Шамот, Удовіченка ні одного голоса ніхто не дасть. Оце гарантірую.

Мешканці будинку сподіваються, що достукаються до влади і нарешті проблеми ремонту будуть таки вирішені. Нагадаємо, що цьогоріч представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонт комунальних будинків. Їхня позиція - створювати ОСББ та вирішувати проблеми за власний кошт. Мешканці ж запитують - за, що вони сплачували стільки років гроші у ЖЕК, якщо на їхній пам'яті жодних ремонтних робіт ніхто не проводив.