Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
Уже кілька років мешканці будинку на Полюсній, 8 чекають на ремонт даху, підвалу та під'їзду
543

Уже кілька років мешканці будинку на Полюсній, 8 чекають на ремонт даху, підвалу та під'їзду

Вже протягом багатьох років люди, які проживають у будинку по вулиці Полюсна, 8 страждають від того, що їх дах протікає, підвал затоплює, а під’їзд розвалюється та вкривається грибком. На звернення і до колишнього мера Олександра Мамая і до нинішніх керівників Полтави - надходять одні обіцянки. 

Григорій, мешканець будинку за адресою Полюсна, 8:

- При звернені до міської влади та до ЖЕКа чуємо постійно обіцянки та відмови. Криша у нас протікає. У підвальному приміщенні в нас значить постійно вода. Коли проходять дощі вобще пів підвалу води. Потім вона ніде не дівається, вона випаровується. У квартири попадає через вентиляційні отвори. Запах неприємний, комари і перший етаж у них сирість у квартирах.

Також у цьому будинку проблема і з електропроводкою на яку потрапляє вода, - зазначають мешканці будинку. 

Григорій, мешканець будинку за адресою Полюсна, 8:

- Визвали електрика із жеку, який сказав ще ж нікого не вбило.

Така ж ситуація і з підмосткою будинку. Минулого року жек зробив лише певну частину, і це ту, яку видно з вулиці, - розповідають жителі будинку. 

Любов, мешканка будинку за адресою Полюсна, 8:

- В прошлом году робили оце все і не закончили, а по документах там усе закрито, шо зроблено.

Цьогоріч представники коаліції Олександра Удовіченка, Олександра Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонти комунальних будинків. Пропонують створювати Осбб,а оскільки більшість мешканців будинку це пенсіонери, то коштів - говорять вони, на такий потужний ремонт самотужки зібрати не зможуть. Зазначають, що вже втомилися від обіцянок та бездіяльності міської влади.