Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Мешканці будинку на вулиці Половка, 95 вже кілька років чекають на ремонт під'їзду
637

Мешканці будинку на вулиці Половка, 95 вже кілька років чекають на ремонт під'їзду

Ґанок, який ледве не падає на голову, жахливий під’їзд та старі вікна, які повністю не закриваються. У такому під’їзді мешкають полтавці, що по вулиці Половка, 95. Дах відремонтували за свої власні кошти. Говорять, - неодноразово зверталися за допомогою до міської влади, до Олександа Мамая, але результату - нуль. 

- Подъезд в ужасном состоянии, все сыпется, рушится. Окна на третьем этаже не застеклены, поэтому нам зимой холодно. Крышу над шестым подъездом делали за наш счет. Каждый ездил, едешь туда, говорят вам туда. В конечном итоге никто ничего. Ожидайте вы такие не одни. Мы платим по 200 грн в ЖЕК, мы не поймем, кто должен кто должен это все делать.

- До кого ми не зверталися, нам ніхто нічим не міг допомогти. Кришу ми зробили за свій власний рахунок, це було дуже не просто. Тому,що інваліди, пенсіонери по 2300 з кожної квартири, люди й досі розчитуються з боргами. Тепер у нас подєз такий. Крильце яке аварійне.

Та це не єдині проблеми з якими зіткнулись мешканці будинку. У них ще є квартира в якій декілька років назад сталася пожежа, там оселилися гризуни та неприємний сморід. 

- И тараканы и крысы в той квартире, это все ж оно по душникам идет. Все ж оно лазит, вся эта начесть. Она закрыта три года. Вы представляете, там тушили. Там вода, там никто не убирал, все прогнило. Оно реально мешает жить.

Мешканці будинку говорять, - вже втомилися від обіцянок та бездіяльності міської влади та запитують, коли їм чекати якісного ремонту свого будинку. Нагадаємо, що цьогоріч представники коаліції Олександра Удовіченка, Олександра Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонти комунальних будинків. Пропонують створювати ОСББ, а оскільки більшість мешканців будинку це пенсіонери, то коштів на такий ремонт самотужки вони зібрати не зможуть.