Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Справжню зимову казку всім полтавцям подарували вихованці різноманітних художніх гуртків.
133

Справжню зимову казку всім полтавцям подарували вихованці різноманітних художніх гуртків.

Вже протягом 14 років в період новорічних та різдвяних свят Галерея мистецтв готує для полтавців та гостей міста подарунок - традиційну виставку дитячої творчості «Зимовий вернісаж». До участі у виставці, розповідає Ольга Курчакова, директор художнього музею «Галерея мистецтв» з кожним роком долучається все більше учасників.

 Ольга Курчакова, директор художнього музею «Галерея мистецтв»
"На цій виставці завжди дуже багато представлено творів дитячих, це не конкурс ,це просто ще один такий крок для творчих гуртків, для шкіл естетичного виховання, для вихованців студій, для того щоб ще раз показати свою творчість. "

Експозиція робіт давно вийшла за межі виставкових площ прес-центру і зали дитячої творчості. Чарівні витвори дитячих рук прикрашають музей від першого поверху до зимового саду. Вихованці студії «Веселка» школи №26 декорували хол та сходи на другий поверх, перетворивши галерею мистецтв на справжній казковий палац. Як зізнаються самі юні митці створювати святковий настрій їм дуже подобається.

 Соня, учасниця виставки
"Я дуже люблю малювати новорічні свята і всіх вітаю з новим роком. "

Окрім виставки робіт, увазі малечі, також був представлений святковий концерт підготовлений учнями центру естетичного виховання , ну і звичайно, яке ж новорічне свято без Діда Мороза та Снігуроньки які окрім незабутніх вражень усім присутнім подарували солодкі подарунки.