Програма «Життя міста»

У розділі: 20568 відео | АрхівRSS
засідання круглого столу за участю громадських організацій, експертів та студентської молоді
277

засідання круглого столу за участю громадських організацій, експертів та студентської молоді

Прогресивна полтавська молодь організувала круглий стіл на тему політичної ситуації в Україні. Організатори - обласний осередок громадської організації «Студентської республіки» - запросили експертів, громадських діячів та мешканців міста, аби знайти шляхи виходу країни з кризи.

Олег Слизько, голова обласної організації ВМГО «Студентська республіка»
«До цього ми могли б залучити всіх зацікавлених осіб з будь-якої сторони і працювати на регіональному рівні. Країна не може розвиватися зверху, так нічого не досягнемо, тим паче, якщо ми говоримо про демократію, а не про диктатуру.»

У «Студреспубліці» кажуть: вони не виступають виключно за Євроінтеграцію чи займають проросійську позицію. Вони - за розвиток держави у тому напрямку, який буде вигідним для українського народу. Сьогодні молодь розробляє стратегію розвитку країни до 2050 року. Представники громадської організації підкреслюють - молодь почала протести по всій країні, і за молодь має їх припинити. Вони закликають політиків сісти за стіл переговорів і вирішити, як вивести державу з економічної та політичної прірви. Щодо підписання угоди з Євросоюзом висловилися студенти. На думку Олеся Лучного, Україна має йти в Європу, але правильним і безпечним шляхом.

Олесь Лучний, студент
«Я вважаю, зараз у державі є обмежена кількість людей, які готові це робити, але слід це робити з розумом, не нашкодити собі, щоб це для нас обернулося якомога більш позитивно і вигідно.»

Представники релігійних організацій, які були присутні на засіданні круглого столу, наголосили на важливості мирного вирішення проблем. Загалом учасники дійшли висновку, що слід створити Стратегічну групу, яка б розробила реалістичний проект модернізації країни. Згодом його планують дати на розгляд суспільству.