Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
обережно ожеледиця!
303

обережно ожеледиця!

«Цього ранку на роботу полтавці добиралися зі складнощами, адже слизько було навіть у центрі міста. Вже до середини дня розібратися з ожеледицею комунальникам допомогла сама погода - гололід розтанув.
Але розбиратися з його наслідками доводиться переважно в травмпункті.»

Полтавка Таїса Григорівна проживає неподалік площі Леніна. Зранку, розповідає, ходила на Центральний ринок, але слизькі тротуари та вода на дорогах не на користь пішим прогулянкам - добиралася жінка довше, аніж завжди.
 Таїса Григорівна, полтавка
«Здесь ничего не было, вот я живу в этом доме. Не посыпано здесь. На рынке тоже очень скользко, так что никто ничем особо не занимается»

Із слизьким асфальтом цього ранку боротися довелося усім, хто просто вийшов в місто, дехто ж негоду навіть не помітив.

"Сніжок би пішов, а то чорно,а скоро ж новий рік»
"У нас там слизько на вулиці Марата, стараюсь потихеньку йти"

"дуже слизько, а на Чапаєва, прямо на моїх очах впала бабуся"

Саме люди похилого віку найчастіше отримують травми внаслідок падінь, говорить завідувач міського травмпункту В’ячеслав Соколка. Ускладнюється і їх лікування, адже часто у такому віці наявні і супутні захворювання.

В’ячеслав Соколка, завідувач міського травмпункту
"Люди похилого віку мають цілий букет хвороб. В основному ускладнюють лікування та цукровий діабет, остеопроз"

Така негода цієї зими в Полтаві не вперше і те, що травмованих більшає - явище сезонне, говорять працівники травмпункту першої міськлікарні. Падати на слизьких вуличних дорогах стали частіше ще на початку грудня. Інколи за непогожий день медики надають допомогу майже сотні травмованих. Рекордна кількість звернень за добу - 174. З початку зими вже близько двохсот людей травмувалися через ожеледь. А це - 25 відсотків від загальної кількості. Найчастіше люди пошкоджують передпліччя, кисті, гомілки та суглоби.

В’ячеслав Соколка - завідувач міського травмпункту
"причини отримання травм - падіння, причини падінь - неналежні дороги, тротуари"

Про готовність комунальників до ожеледі ми намагалися дізнатися у начальника міської шляхово-експлуатаційної дільниці, але на момент виходу сюжету до ефіру зв’язатися з ними нам так і не вдалося.