Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Новеньке медичне обладнання отримали до нового року лікарі обласної дитячої клінічної лікарні
285

Новеньке медичне обладнання отримали до нового року лікарі обласної дитячої клінічної лікарні

Новеньке медичне обладнання отримали до нового року лікарі обласної дитячої клінічної лікарні. На кошти, забрані під час благодійного туру творчого колективу «Гармонія», придбали сучасний поліфункціональний монітор для контролю за життєво важливими функціями у новонароджених та діток у важкому стані.

Ніна Козяр, в.о. головного лікаря обласної дитячої лікарні
"Той монітор, який нам сьогодні подарували, він надзвичайно необхідний для забезпечення роботи відділення. Ми маємо аналогічні апарати, але цей апарат – він вищого класу. І звичайно, що це тільки на користь тим пацієнтам, які будуть у нас лікуватись"

Такі монітори дозволяють діагностувати погіршення стану дитини на початковому етапі - розповідає Ніна Козяр - наприклад, про раптову зупинку дихання апарат повідомить звуковим сигналом. Зрозуміло ж, що фізичні прояви кисневої недостатності з’являться тоді, коли може бути вже запізно, то ж така своєчасна діагностика може врятувати життя маленької людини. Також отримали лікарі і витратні матеріали для апаратів штучної вентиляції легенів.
Нагадаємо, благодійний тур музиканти почали 15 листопада, концерти були безкоштовними, а пожертви збирали волонтери. За цей час вдалось зібрати 50 тисяч гривень.

 Олександр Коваль, заступник голови ОДА
"Поєднання державних зусиль з зусиллями приватного бізнесу в частині надання допомоги медичної галузі – це надзвичайно важлива тема. І хотілося, щоб з’явилося ще більше таких спонсорів, які опікуються дітьми, які надають допомогу"

Загалом, цього року лікарня отримала матеріальну гуманітарну допомогу на суму понад 300 тисяч гривень.