Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
26 грудня весь світ відзначає день подарунків.
288

26 грудня весь світ відзначає день подарунків.

Виникло свято подарунків у Великобританії та пов’язаних з нею країнах Британської співдружності і спочатку мало назву «Boxing day» тобто день коробок, адже невід’ємно пов’язувалося з християнськими традиціями і відзначалося на другий день після Різдва. Тоді дарувати подарунки могли лише заможні люди: власники підприємств, аристократи, купці і комерсанти. Вони дарували подарунки своїм підлеглим, тим, хто їхню на думку, не міг собі багато дозволити. З часом ця традиція поширилася і на інші верстви суспільства і розповсюдилася по всьому світу. Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань по відношенню до свого, друга чи подруги, родича, знайомого або навіть тещі чи начальнику переконаний психолог Олег Новак.

Олег Новак, психолог.
"Якщо людина отримує подарунок вона має можливість відчути те що вона потрібна, вона хороша, для дитини безумовно це є приємністю як і для дорослих людей тому що це завжди якось надзвичайно. "

Як виявляється полтавці, навіть не знають про існування свята, а от подарунки найчастіше купують у магазинах, а не виготовляють своїми, так найбільш популярними подарунками виявилися гроші та мобільний телефон, далі одяг та книги , закривають рейтинг солодощі та квіти.

"Мне нравится корда людем я делаю приязно. "
"Дарить потому что приятней корда делаешь человеку приязно, видиш эго реакцію."

"Получать наверне кожному приязно, на у дарить, получаєш большое наслаждение корда видишь радость в глазах бликого тебе человека ."

"Я хочу что би мне подарили компютер"

Обирають же подарунки найчастіше орієнтуючись на смак того кому його дарувати, а ж потім тільки вже на ціну, характеристики та якість речі і в самому кінці тільки на власний смак.