Програма «Життя міста»

У розділі: 20034 відео | АрхівRSS
Задорогий проект парку
556

Задорогий проект парку

Тільки у липні міська рада витратила 250 тис. грн на проект ремонту Дубової алеї та 86 тис. грн на проект ремонту площі Слави 
Їх капітальний ремонт коштуватиме 2 млн грн і 7 млн грн відповідно.
Але, за словами профільного заступника міського голови Олексія Чепурка,повідомляє інтернет видання Полтавщина, коштів на проведення цих робіт у бюджеті немає.
Лідер “Партії простих людей” Сергій Каплін переконаний, що таким чином міська влада реалізовує чергову схему, успадковану від Олександра Мамая.

-Схема дерибану проста. Кошти, передбачені на прикраси міста, виводяться на проєктні роботи. А проєкти ніколи не реалізуються. Звичайно, від проєктних приватних організацій, влада отримує мільйонні відкати у кишеню.

Крім того, Сергій Каплін акцентує увагу на тому, що полтавські парки зовсім не доглядають.
Натомість систематично вирубують здорові дерева та продають їх.Зараз полтавці вимушені їздити відпочивати до Харкова. Наприклад, у парку Горького працює близько 30 атракціонів від італійських, німецьких, американських виробників і 55-метрове колесо огляду.
Ще один приклад — парк Шевченка.Кілька років тому тут була покинута ділянка землі, зараз — це зразковий парк.
Сергій Каплін переконаний, що подібні парки можуть з’явитися і в Полтаві, якщо раціонально використовувати бюджетні кошти.

- Запевняю вас, у Полтаві з'являться прекрасні сквери й парки, а в них нові ліхтарі, лави, тротуарна плитка. А ще — найкращі в Україні атракціони. Місця для розваг пенсіонерів, дітей, молоді, наших гостей. Всіх, хто хоче насолоджуватись життям у найкращому українському місті.
-І головне — у міста є на це кошти. Бюджет Полтави з розрахунку на одного мешканця кращий ніж у Києві, Харкові і інших обласних центрах держави.
— Все змінимо