Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з іншими міністрами завітали до Полтавщини
750

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з іншими міністрами завітали до Полтавщини

  Полтавщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Разом з ним до області прибули Віце-Прем’єр-Міністр Олег Уруський, Міністр розвитку економіки та торгівлі Ігор Петрашко та Міністр інфраструктури Владислав Криклій. Вони оглянули Крюківський вагонобудівний завод. Там їм представили модернізовані вагони та унікальне обладнання. Денис Шмигаль зазначив, що Кабмін затвердив фінансовий план «Укрзалізниці» на 2020 рік, яки дасть змогу розрахуватися з боргами.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України:

-Проговорили як будемо рухатись далі, проговорили про можливість планування Укрзалізницею на середню і довгострокову перспективу.Замовлення буде і воно потрібне українській залізниці

Прем’єр-міністр України підтвердив, що влада й надалі відстоюватиме інтереси вітчизняного виробника.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України:

-Уряд зробить все необхідне для того, щоб вітчизняний виробник мав змогу працювати і виробляти свою продукцію як для українського ринку, так, особливо важливо, на експорт

  Прем’єр-міністр зі своїми колегами та головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим відвідали й приватне сільськогосподарське підприємство агрофірми «Урожай», що у Кобеляцькому районі. Директор фірми Василь Гордійко розповів гостям про історію створення, досягнення та проблеми підприємства.

Василь Гордійко, директор приватного сільськогосподарського підприємства агрофірми «Урожай»:

-Працюючих у нас 24 чоловіка, постійно працюючих і оскільки у нас зв’язане виробництво насіннєвого матеріалу, ми залучаємо сезонних працівників 30,40, 50 чоловік, коли яка потреба в цьому єсть. І, таким чином, ми забезпечуємо виконання своїх завдань. 

Основою майбутнього аграрного сектору в Україні, за словами очільника Уряду, має бути переробка. Цьогоріч на державну підтримку переробки сільськогосподарської продукції передбачено 1 млрд грн. Прем’єр-міністр також додав, що Уряд працюватиме над програмами з підтримки малих та середніх українських сільськогосподарських виробників.

Відвідав Денис Шмигаль і відрізок дороги Дніпро-Решетилівка в Кобеляцькому районі, де зараз будується дворівнева розв’язка. Згадав очільник Уряду й про будівництво мосту через Дніпро на спорудження якого залучатимуть кредитні гроші іноземних компаній.