Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
На ремонт 11 полтавських зупинок керманичі міста оголосили тендер на понад 2 мільйона гривень
442

На ремонт 11 полтавських зупинок керманичі міста оголосили тендер на понад 2 мільйона гривень

  На ремонт одинадцяти полтавських зупинок керманичі міста оголосили  тендер на понад 2 мільйона гривень. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "ProZorro".Таким чином , капремонт однієї зупинки вартуватиме понад 180 тисяч гривень . Депутат міськради Віталій Павлій говорить: дешевше б було придбати нові зупинки, чим за такі великі кошти ремонтувати їх.

Віталій Павлій, депутат міськради: 

-У Полтаві продовжують системно заробляти гроші на рівному місці. П’ять років тому Мамай встановлював нові зупинки -50 тисяч гривень кожна ,реальна вартість яких вдвічі менша . Його кращий учень Чепурко пішов ще далі  Сьогодні вони хочуть капітально ремонтувати зупинки в рази дорожче аніж коштують нові . Команда Удовіченка , Шамоти продовжує діяти!


Містяни обурені : вважають вартість капремонту зупинок зависока , тим паче це навіть не нові .

- Зачем тратить лишние деньги за то , чего это не стоит , это же все деньги из местного бюджета  Вот эти деньги лучше бы пустили на другие цели , у нас в Полтаве центр нужно реставрировать .

- А що немає , куди більше гроші повернути?Ці 180 тисяч. Хай би траси ремонтували або дитячі майданчики поробили дітям.Це звісно дорого .
- Це сума така дуже кусюча , може б дійсно б нову. Ми , пенсіонери , живемо на такі копійки і цю суму витрачати на це.Осідають вони у наших властей конечно, я считаю так.

Віталій Павлій говорить: це не перший сумнівний тендер, який проводять чиновники міста за три місяці до завершення каденції старої влади.