Програма «Життя міста»

У розділі: 20036 відео | АрхівRSS
Чому половчанські ставки нагадують більше вигрібні ями аніж водойми ?
416

Чому половчанські ставки нагадують більше вигрібні ями аніж водойми ?

 Лідер “Партії простих людей” Сергій Каплін розпочав ранкові об’їзди Полтави.Полтавці добре пам’ятають, як свого часу так робив Анатолій Кукоба, контролюючи комунальників.Місто тоді було квітучим та доглянутим. А також вважалося зеленою столицею України. А зараз - говорить Сергій Каплін , місто стало занедбаним та недолюбленим. Яскравий приклад — ставки на Половках.

- Зараз ми на Половках проїжджаємо ставки. Я не розумію, чому ці ставки перетворили на помийну яму. Я не розумію, чому керівництво нашого міста дозволяє скидати туди всі нечистоти-------. Отримуючи від цього хабарі.

Ставки почали занепадати за часів Олександра Мамая, пізніше його справу продовжили Олександр Удовіченко та Олександр Шамота - говорить Сергій Каплін, та переконаний - Полтава має великий рекреаційний потенціал. У місті 360 гектарів зелених насаджень, які зараз стоять недоглянутими.
Він має план порятунку половчанських ставків — тут планується створення рекреаційної зони для всіх полтавців.

- А ще я хочу побудувати там санаторій та профілакторій, щоб відновлювати здоров’я наших з вами батьків. Підтримувати молодь, розвивати спорт. Все це ми можемо зробити, але потрібен справжній господар. Людина, яка любитиме і вболіватиме за те, у якому стані місто.
- У мене особисто є така мотивація


 Крім того, лідер “Партії простих людей” обіцяє робити все можливе, щоб повернути Полтаві статус зеленої столиці.