Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Рятувальники   закликають громадян дотримуватися правил  пожежної  безпеки під час жнив
383

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час жнив

    На території Полтавської області триває зернозбиральна кампанія. Безпечний збір врожаю є одним з актуальних питань сьогодення. Саме тому важливо зібрати та зберегти від вогню кожен колосок.

Фахівці Служби порятунку «101» відвідують фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства аби оглянути техніку на відповідність вимогам пожежної безпеки та нагадати працівникам основні правила, що допоможуть уникнути пожежі.

Так, днями рятувальники відвідали хлібні масиви підприємств Хорольського району.

Рятувальники наголошували, що категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття. Забороняється застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із скиртами соломи й сіна. Наостанок профілактичних бесід фахівці ДСНС вручали працівникам підприємств тематичні листівки.

Співробітники Служби порятунку «101» звертають увагу керівників об'єктів на необхідності забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил. Потрібно зробити все можливе, щоб не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат.