Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Профілактична операція «Маячок» відбулась у Полтаві
288

Профілактична операція «Маячок» відбулась у Полтаві

  У Полтаві пройшла профілактична операція «Маячок». Патрульні перевіряли чи дотримуються шофери правил дорожнього руху, а саме, чи пропускають спецавтівки. Адже, у разі наближення швидкої чи поліції з увімкненими маячками або звуковим сигналом водії зобов’язані надати йому перевагу у русі.

Руслан Возниця, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Полтавській області:

-Важливо, щоб водії розуміли що карета екстреної швидкої медичної допомоги або ж поліція поспішають на певний виклик, який пов'язаний із небезпечною ситуацією, якщо це медики вони поспішають рятувати життя , поліцейські - затримувати злочинців , пожежники рятувати чиєсь житло тощо.

У патрульній полііції говорять водії часто не визнають своєї провини, як відмовки це «не почув», «не зорієнтувався».
- Швидку допомогу чому не пропустили?
-Я взяв вліво , у сторону і пропустив , а , куди ж я не міг нікуди повернути . 

Не з чуток про такі правопорушення знає фельдшер Максим Стеблянко. Говорить, - іноді водії нахабно не дають переваги.Виникають подібні ситуації щозміни.

Максим Стеблянко, фельдшер:

- Було біля Конкорду, що не пропустили з маячками і з сиреною , їхала швидка на екстрений виклик і не пропустили і у результаті травмувався і доктор, і фельдшер, і водій . 


 За годину експерименту патрульні зафіксували шість правопорушеннь . Нагадаємо, за непропуск спецавтівок передбачена адміністративна відповідальність - це штраф у сумі 510 гривень .