Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
З 1 вересня органи місцевого самоврядування мають профінансувати медогляд призовників.
282

З 1 вересня органи місцевого самоврядування мають профінансувати медогляд призовників.

 Щотижнева апаратна нарада пройшла у стінах облдержадміністрації. Обговорили питання фінансового забезпечення реформи середньої освіти. Директор департаменту освіти і науки Віта Ковальська розповіла про освоєння освітніх державних субвенцій в області: придбання 15 шкільних автобусів та ремонт і придбання обладнання для 63 їдалень.

Віта Ковальська, директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА:
-У Полтавській області спрямовані кошти за напрямками 1-й: для придбання шкільних автобусів у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами. У сумі у нас 21 мільйон 400 тисяч гривень. Наступний напрямок у нас, це ремонт та придбання їдалень для харчоблоків закладів середньої освіти .

 На ремонт та придбання обладнання для шкільних їдалень між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць Полтавщини розподілено 13 мільйонів 250 тисяч гривень. Та на кінець липня використано лише 1,5 мільйони від суми. Також обговорили використання коштів на придбання: обладнання для спеціальних шкіл та начально-реабілітаційних центрів, обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій.

 Йшлося на апаратній нараді і про реалізацію проектів в області, на які Державний фонд регіонального розвитку виділив понад 129 мільйонів гривень.

Олена Онупко, т.в.о директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА:
-Область в цьому році отримала фінансування із ДФРР. Відповідно розподілено на область 129 мільйонів 727 тисяч гривень. За ці кошти реалізуються 14 проектів. Область отримала 76,7 мільйона гривень. Касові видатки - 34,3 мільйона гривень. Робіт виконано на 11,7 мільйона гривень. Тобто 22,6 мільйона - аванси.

Також на нараді повідомили, - з першого вересня органи місцевого самоврядування мають профінансувати медогляд призовників.

Юрій Фисун, т.в.о. військового комісара Полтавського ОВК :

-Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції, можуть фінансувати зокрема місцевими програмами розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я.

 Тож, щоб не зірвати призовну кампанію, керівників органів місцевого самоврядування закликали виділити та профінансувати проведення медогляду.