Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
На Полтавщині оголошено 5 рівень пожежної небезпеки
258

На Полтавщині оголошено 5 рівень пожежної небезпеки

 На Полтавщині оголошено 5 рівень пожежної небезпеки. Він вважається найвищим - це означає, що зараз у лісових масивах, лісопаркових зонах, степах та на відкритих територіях забороняється розведення відкритого вогню,-повідомляють у ДСНС.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини :

-Не можна заїжджати до хвойних лісів , взагалі краще зараз не заїжджати до лісів тому що дуже високий клас пожежної небезпеки і це означає , що пожежа може розвинутися і набрати дуже великих масштабів буквально за лічені хвилини .

 Провідний синоптик Полтавського обласного Гідрометцентру Олена Панченко говорить: після прохолодних вихідних температура в області підвищилася. Це і спричинило введення санкцій.
Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного Гідрометцентру:

-Через високий температурний режим і суху погоду , яка спостерігалася в останні два тижні   коефіцієнт пожежної небезпеки по території Полтавської області сягнув 5 класу.

 Пятий рівень має протриматися до 8 серпня.У ДСНС закликають містян бути обережними і суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, щоб не нашкодити ні власному здоров"ю, ні навколишньому середовищу.