Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Із першого вересня школярі йдуть на навчання
574

Із першого вересня школярі йдуть на навчання

Із першого вересня школярі йдуть на навчання - про це повідомили на апаратній нараді облдержадміністрації. 

Директор департаменту освіти і науки Віта Ковальська розповіла : 

- діти повинні піти до школи з дотриманням усіх рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням COVID-19. Проте й до дистанційної форми навчання область готова. 

Віта Ковальська, директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА 

Із метою організації освітнього процесу в умовах загальнонаціонального карантину в області вжито належних заходів щодо впровадження дистанційного навчання та навчання з використання дистанційних технологій. Створено Центр підтримки дистанційної освіти і цифрової грамотності у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. За шкільні парти цього року сяде 135 тисяч учнів. До першого класу піде 13 тисяч вісімсот дітей. 

Віта Ковальська, директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА :

- оснащено кабінети природно-математичних дисциплін сучасними засобами навчання у 195 закладах . Усі заклади загальної середньої освіти оснащені персональними та мобільними комп’ютерами .Серед інших питань порядку денного - моніторинг реалізації проєктів, які фінансуються у 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку .

Олена Онупко, т.в.о директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА :

-отримані кошти так і залишилися 76, 7 млн. гривень, зросли касові видатки , тепер вони складають 36, 2 млн. гривень або 47 , 2 відсотка від отриманих коштів.

А голова Зіньківської районної державної адміністрації в ході апарпатної наради прозвітував про підсумки розвитку району з початку року.