Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Порятунок 7-річної Діанки на Глобинщині
564

Порятунок 7-річної Діанки на Глобинщині

Порятунок 7-річної Діанки на Глобинщині. 6-го серпня вона - за словами мами, пішла гуляти і зникла. Перелякана жінка звернулася по допомогу з пошуками до поліції. 

Андрій Гарастюк, т.в.о. начальника поліції Полтавщини:

- звернулася жителька села Броварки,дитину знайшли у ямі на глибині 4-х метрів.Пошуки дитини тривали 5 годин. Чи увесь цей час дівчинка лише у трусиках від купальника, провела там - з'ясовує слідство. Та, як розповіла мала- впавши у яму намагалася вилізти самотужки, а коли втомилася - заснула.  

Андрій Гарастюк, т.в.о. начальника поліції Полтавщини:

 - вона так міцно спала, що навіть не чула її доставили до дитячої лікарні. З матір’ю зараз працюють представники соціальної служби та ювенальної поліції. Спеціалісти вивчають обставини й причини зникнення дитини, психологічний клімат в родині та санітарно-побутові умови, в яких виховуються діти.

Те саме зараз роблять і правоохоронці Новосанжарського відділення поліції. 9 серпня вони повернули додому 8-річного хлопчика - йдеться на офіційній сторінці Поліції Полтавщини у ФБ. Утікача знайшли близько півночі .Як з’ясувалося, хлопчик до пізнього вечора гуляв селищем, а потім хотів переночувати у знайомих. Майже щодня поліція Полтавщини отримує інформацію про втечу з дому дітей- написав на своїй сторінці речник Наполіції області Юрій Сулаєв. Більшість втеч пов`язана зі скандалами та непорозумінням в родинах. На жаль, саме відсутність комунікації між батьками та дітьми призводить до подібних вчинків дітей - підкреслив він.