Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
У школі-інтернаті №1 пройшов прес-тур на тему «Вірусні гепатити та їх профілактика».
226

У школі-інтернаті №1 пройшов прес-тур на тему «Вірусні гепатити та їх профілактика».

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 пройшов прес-тур на тему «Вірусні гепатити та їх профілактика». Участь у заході взяли педагоги та лікарі з усієї області. Працівники та учні інтернату продемонстрували гостям свій проект по боротьбі з гепатитами. Директор інтернату Василь Тимошенко зазначає: у них профілактика хвороб та здоровий способу життя - на першому місці.

Василь Тимошенко, директор Полтавської спеціалізованої школи інтернату №1
«Ми - заклад спеціалізований, де в основному виховують дітей, які в майбутньому займатимуться спортом. Ці діти прибувають до нас з різних куточків області й навіть України.»

Учні інтернату підготували доповіді, провели майстер-клас з виготовлення моделей профілактики гепатитів, а також закликали присутніх взяти участь в освітній грі «Ініціали безпеки».

Володимир Спиця, учень Полтавської спеціалізованої школи інтернату №1
«Люди мало знають про вірусні гепатити, і даний захід ми робимо для того, щоб покращити наші знання і знання інших людей, адже це дуже поширене захворювання.»

Олена Кулумбегова, учениця Полтавської спеціалізованої школи інтернату №1
«Ми дуже багато перебрали матеріалу, багато дізналися нового і хочемо передати це людям, аби вони розуміли, що це небезпечно.»

Власне медики високо оцінили наукову роботу молоді. Краще попередити недугу, ніж потім її лікувати, переконані вони. Це є основним завданням обласної програми профілактики вірусних гепатитів.

Ніна Дурдикулієва, директор Полтавського обласного центру здоров’я
"Її проект розміщено на сайтах ОДА та Департаменту охорони здоров'я, з нею можна познайомитися. Після прийняття Державної програми вона буде прийняла у нас в області."

Нагадаємо, на 1 січня цього року в області на гепатити хворіє 1480 людей. З них більше тисячі страждає від вірусного гепатиту С, 320 осіб мають гепатит В.