Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
У галереї мистецтв відкрили виставку, присвячену А. Кукобі
229

У галереї мистецтв відкрили виставку, присвячену А. Кукобі

Виставку, присвячену Анатолієві Кукобі проводять вже вчетверте. Цього разу її відкриття приурочили до річниці смерті політика. Хоч назва виставки символічна - «Із сімейного альбому Анатолія Кукоби», все ж далеко не всі фото надала родина першого за роки незалежності Полтавського міського голови.

Віра Кальник – дружина Анатолія Кукоби
"Радує те, що полтавці не забувають його. Вони мені нагадують, що мені потрібно робити, знаєте, може б десь засидітись"

Ця виставка - яскраве тому підтвердження. Ідея її проведення виникла у фотокореспондента Сергія Назаркіна. Чимало світлин з експозиції вийшли з-під його об’єктива. Деякі роботи Іллі Назаркіна, Валерія Черкаса та Володимира Білого є кілька й невідомого авторства. За задумом виставка здебільшого має продемонструвати роки роботи Анатолія Тихоновича у Верховній Раді України.

 Сергій Назаркін – фотокореспондент
"Мало ілюстрацій, то єсть цього матеріалу бачили полтавці. Мені хотілось показати з якими людьми він зустрічався у ВР, іменно показати його як громадсько-політичного діяча."

Виступив на відкритті виставки хореографічний колектив «Карамболь» та вокальний ансамбль «Сюрприз».Серед запрошених інтелігенція, медики, та посадовці.

Віра Кальник – дружина Анатолія Кукоби
"Це люди, з якими Тихонович багато років працював поряд+ якщо вже люди прийшли сюди, мабуть він був якимсь їм порадником, якоюсь зовсім непростою людиною в їхньому життя"

Загалом же у експозиції 38 світлин, які раніше ніде не друкувалися. Триватиме виставка до 2 лютого, після чого усі фото передадуть до музею Анатолія Кукоби.