Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Лікарі попереджають: період активного цвітіння  амброзії  до кінця вересня
834

Лікарі попереджають: період активного цвітіння амброзії до кінця вересня

 У літньо-осінній період продовжується активне цвітіння амброзії, яке в багатьох викликає алергію. Сімейний лікар Людмила Лихоманова зазначає, що симптоми алергії в кожного можуть проявлятися по різному.

Людмила Лихоманова, сімейний лікар:
-Зазвичай, це сльозотеча може бути кон’юктивіт. Може бути виділення з носа. Можуть бути сухий кашель. Може бути зуд, зуд очей, сльозових оболонок

Лікар говорить, що алергію на амброзію плутають зі звичайною застудою, але їх легко розрізнити.

Людмила Лихоманова, сімейний лікар:
-Простуда, зазвичай, триває близько 5 днів і супроводжується високою температурою, а алергічна реакція,симптоми зберігаються тривалий час, більше тижня.І температура зазвичай невисока, там 37.

Пані Людмила попереджає, що якщо не лікувати алергію, то вона може перейти в бронхіальну астму. Алергію на амброзію можна вилікувати, але це варто робити в період ремісії, - зазначає лікар.

Людмила Лихоманова, сімейний лікар:

-Лікування проходить в лікаря-алерголога, коли лікують підшкірним введенням самого алергена

Полтавець Андрій Голомб розповідає, що страждає алергією на амброзію з 7-го класу.

Андрій Голомб, полтавець:
-Період такий, що очі чухаються, з носа тече, в тебе постійно якась задуха, в тебе голова роздута, ватяна. Звичайна алергія, яка дуже сильно дошкуляє.
Пан Андрій говорить, що йому, на жаль, ніякі препарати не допомагають. Скаржиться, що поряд з його будинком є багато амброзії.

Андрій Голомб, полтавець:
-Це межі міста. Це Опитне поле. Майже біля мого дому. Біля провулка Заячого. Там гаражі і там вона квітне й пахне.На Красіна я бачив. Ну і так де-інде.

Полтавець Андрій Голомб каже, що йому хотілося б, щоб міська влада краще боролися з цієї проблемою і не лише в центральній частині міста, а й в інших його районах.