Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
2 мільйони гривень на реконструкцію садиби Котляревського
774

2 мільйони гривень на реконструкцію садиби Котляревського

 Садибу письменника Івана Котляревського, що у Полтаві, керманичі міста планують відреставрувати майже за два мільйона гривень.Про це стало відомо із сайту закупівель Прозорро.За ці кошти планують: монтаж труб, мурування стін, розбирання вікон та інше. Лідер партії Простих людей Сергій Каплін стверджує : такі тендера - розкрадання міського бюджету, адже, керманичі розуміють, що вони добувають свою каденцію.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:
-Міська влада розуміючи, що вже не потрапляє ні Удовіченко, ні Шамота у наступну міську раду.  Намагається, останній місяць розікрасти бюджет. І от вони запланували ремонт Садиби Котляревського за два мільйона гривень. Ви просто вдумайтеся, це майже 100 тисяч доларів. На ці гроші можна побудувати біля семисот квадратних метрів (вирізати до слів) нового житла. Це по суті цілий поверх у 9-ти поверхівці. Я переконаний у тому, що там як мінімум мільйон запасено для крадіжки. Щоб потім з цим мільйоном і іншими мільярдами тікати з країни.

Пересічні полтавці вважать, що керівники міста повинні дослухатися до думки мешканців і краще виділяти кошти на благоустрій Полтави.

-Выделили два, просто по карманам разобрали деньги.  Крадут, если б не крали, мы б лучше жили.

-За два мільйона, це для мене сумашедші гроші. Це можна даже дом посторояти двухетажний.
-Назначають, а воно хто зна куда ті мільйони уходять


-Мені здається у Полтаві достатньо різних об’єктів, (вирізати до слів) куди можна вкласти гроші. Даже парки, самі прості місцеві парки, для відпочинку полтавчан. І той сам Парк Перемоги і цей Сонячний парк, все скрізь можна знайти. Даже подивитися на оці тротуари і бордюри.

-Я вважаю, що  мільйон чого там доларів на фонтан нікому не потрібний затратить, це не потрібні затрати. А взагалі кошти потрібно перенаправляти на благоустрій.

Кошти повинні йти на ремонт тротуарів, на безкоштовне якісне харчування школярів та капітальний ремонт Полтави, - говорить Сергій Каплін. Лідер партії Простих людей зазначає, - хоче, щоб містяни пишалися Полтавою.