Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Головному управлінні  ДСНС  відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України
582

У Головному управлінні ДСНС відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України

21 серпня, напередодні відзначення 29-ї річниці незалежності України на території Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбувся урочистий захід.

На початку заходу пролунав гімн України. Начальник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб привітав присутніх з наступаючим державним святом, побажав мирного неба, злагоди та безхмарного майбутнього України.

"Бажаю, щоб у вас завжди вистачало наснаги на нові звершення та нові добрі справи в ім’я нашої України та майбутніх поколінь. Нехай ніколи не залишає вас віра у світле майбутнє держави", - додав Володимир Салогуб.

4.jpg

Під час проведення святкового заходу, за сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішення завдань щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, кращі співробітники Полтавського гарнізону ДСНС України були відзначені нагрудними знаками «Знак Пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації», грамотами, почесними грамотами та подяками ДСНС України.

Також, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області  Володимир Салогуб вручив співробітникам служби цивільного захисту чергові спеціальні звання, почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації, грамоти Полтавської обласної ради.

2.jpg