Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
КАТП 1628 позивається до газети "Полтавський вісник"
880

КАТП 1628 позивається до газети "Полтавський вісник"

У Господарському суді Полтавської області відбулося чергове підготовче засідання по позову Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628 на газету «Полтавський вісник». У своєму позові КАТП 1628 просить спростувати інформацію викладену у критичній публікації «Полтавського вісника», яка як вважає підприємство підриває його ділову репутацію, - говорить провідний юрисконсульт підприємства Максим Панченко.

Максим Панченко, представник Полтавського КАТП 1628, провідний юрисконсульт:

-Ми переконані у тому, що наша репутація була такими відомостями була в очах полтавців зіпсована. Пересічний полтавець він читає «Полтавський вісник», читають його багато хто із полтавців і там публікуються такі дані.

У справі фігурує і третя особа, яка була спікером для статті вище згаданої газети, нею є Віталій Павлій, депутат міської ради. На його думку, цей позов не більше чим залякування та тиск на журналістів полтавських засобів масової інформації, за критику зловживань на комунальних підприємствах та керівників міста. Адже у місті відбувається деребан бюджетних коштів, що приводить до повного занепаду Полтави. Це є політичною розправою,оскільки очолює КАТП 1628 представник владної партії у Полтаві «Рідне місто» Тарас Бойко, - впевнений Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

-У Полтаві продовжують тиснути на засоби масової інформації. Розуміючи те, що сьогодні, незалежні мас-медіа оголошують інформацію та, яка раніше була закрита. І ця інформація для деяких із наших можновладців, тобто керівників міста являється болісною. І щоб рота закрити подають до суду, ми бачимо чистої води шоу, коли за кошти наші з вами, полтавців, тобто за кошти КАТП намагаються оспорити репутацію підприємства.

Наступне судове засідання по цій справі планується провести 17 вересня.