Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Сергій Каплін йде в народ, планує провести 200 зустрічей у дворах.
810

Сергій Каплін йде в народ, планує провести 200 зустрічей у дворах.

Сергій Каплін запрошує полтавців на дворові зустрічі. Перші розпочнуться вже цими вихідними.
Про кожну зустріч Сергій Каплін повідомлятиме у своїх соцмережах.

-Ми з вами добре щодня, щогодини спілкуємось в інстаграмі, фейсбуці, ютубі, через телебачення і через мій мобільний телефон: 0675407096​. Його знає кожен полтавець, кожна полтавська родина. Але ніщо не замінить спілкування вживу.

У планах провести 200 таких дворових зустрічей,щоб почути думки всіх полтавців із різних мікрорайонів міста. На зустрічах Сергій Каплін презентує свою програму та обговорить проблеми місцевих жителів.

-Отже, я йду у двори​. Іду, щоб показати свою команду​. Іду, щоб розказати про кожен пункт своєї програми​, про план перетворення Полтави на місто №1 в Україні​. Із найкращим транспортом, найкращими тротуарами, найкращими дорогами, найкращими будинками, найкращою економікою, найбільшою кількістю створених нових робочих місць, допомогою пенсіонерам, дітям, знедоленим, особам з інвалідністю — всім простим полтавцям.

Разом із жителями також визначать уповноваженого від кожного будинку для майбутньої комунікації.

-Я запрошую вас виходити на наші зустрічі​, щоб ми обмінялись телефонами, обрали уповноважених представників нового міського голови від кожного під'їзду, будинку, двору. Аби ми з вами мали щоденний, постійний зв'язок після нашої перемоги.

Сергій Каплін розповість про своє бачення того, як вивести Полтаву на якісно новий рівень.
І запитає у полтавців, яких змін в рідному місті прагнуть вони.