Програма «Життя міста»

У розділі: 15288 відео | АрхівRSS
На Полтавщині зростає кількість хворих на коронавірус, тільки за останню добу - плюс 20.
4374

На Полтавщині зростає кількість хворих на коронавірус, тільки за останню добу - плюс 20.

Від початку карантину в Полтавській області діагностували 614 випадків захворювання на COVID-19. Зараз на вірус хворіють 157 осіб. Про це під час брифінгу зазначив перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін.

Дмитро Лунін, перший заступник голови ОДА:

-З них 39 лікується в стаціонарах, 118 знаходиться на самоізоляції, лікуються амбулаторно. Також у нас, на жаль, померло 16 осіб і одужало 441 житель Полтавської області.

За останню добу на Полтавщині захворіли на коронавірусну хворобу 20 людей, - зазначає Дмитро Лунін. Половина з них це ті люди, які повернулися з інших областей, які перебувають у червоній та жовтій зоні ризику.

Дмитро Лунін, перший заступник голови ОДА:
-До нас дуже багато завозиться інфекції від наших сусідів. Це дуже велика проблема.Міністерство охорони здоров’я почало відкривати лікарні другої хвилі. І ставлять нам дуже велике завдання. Зараз це перше - дотримуватися усіх карантинних вимог, друге - всі наші лікарні по максимуму задовольнити проблемами щодо кисню.

Перший заступник голови ОДА говорить, що Полтавщина поки перебуває у зеленій зоні. Щоб рівень захворювання не збільшувався варто більш свідомо ставитися до карантинних правил.

Дмитро Лунін, перший заступник голови ОДА:

-Саме ігнорування рекомендацій, які у нас єсть і карантинних вимог приводить до того, що у нас є дуже швидке зростання.Дотримання карантинних вимог, тобто такі для себе навички треба зробити кожному з нас. Це мити руки, дотримуватися соціальної дистанції, носити маски».

Дмитро Лунін наголосив, що усім керівникам підприємств варто забезпечити свої колективи антисептиками та масками, а також контролювати виконання карантинних вимог.