Програма «Життя міста»

У розділі: 15288 відео | АрхівRSS
У мікрорайоні Рибці на одній із центральних вулиць відремонтували дорогу
1496

У мікрорайоні Рибці на одній із центральних вулиць відремонтували дорогу

У мікрорайоні Рибці по вулиці Дундича завершили ремонтувати дорогу. Депутат міської ради Віталій Павлій говорить, що така необхідність виникла ще три роки тому, але тодішній очільник міської ради Олександр Мамай лише пообіцяв, але так нічого і не зробив.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

-Тоді це було лише близько 10-ти ямочок невеличких, які треба було зробити.Пройшов рік, другий поки Мамай наважувався робити чи не робити ямки збільшувалися.Наступним приходом прийшов Чепурко, який також обіцяв, що прийдемо, це завдання вирішимо.

Поки міська влада обіцяла, ями - збільшувалися, - зазначає Віталій Павлій. Цього року ситуація стала зовсім критичною. Тоді люди звернулися до нього, як до представника команди Андрія Матковського.

Віталій Павлій, депутат міської ради:
-Сьогодні ми бачимо, що позаду мене розміщена відремонтована дорога.Ми зробили ямковий ремонт для того, щоб була можливість зробити її такою самою, надійною і якісною як заїзд в Рибці по вулиці Степовій та Агітаційній.Наша команда продовжує вирішувати проблеми і питання, які ставить перед нами громада і виборці.

Самі ж жителі Рибців, зокрема вулиці Дундича ремонтом задоволені. Говорять: тепер тут стало приємно не лише їздити, а й ходити.

-Дорога була розбита таки. Тут не проїдеш, приходилось об’їжджати через центр. Але зараз побудували прекрасна дорога. Їдеш і серце радується.Вдячні за те, що дорога відмінна. І побільше доріг.

-Ми дуже були щасливі, що це робиться

-Отлічно, ісключітєльно. Якби так всі були дороги.

-Все жители очень счасливы. Это разгрузит движение громадського и частных лиц транспорта, так как уже невозможно было ей пользоваться

Люди кажуть, що, коли проходять роботи у прилеглих до міста мікрорайонах, то тоді вони себе відчувають справжньою частиною Полтави, а не її околицею.