Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Благодійний фонд «Таблеточки» вшосте запрошує до участі в акції «Благодійність замість квітів»
681

Благодійний фонд «Таблеточки» вшосте запрошує до участі в акції «Благодійність замість квітів»

Благодійний фонд «Таблеточки» вшосте запрошує до участі в акції «Благодійність замість квітів». Її мета - допомогти дітям, які борються з онкологічними захворюваннями, одужати й повернутися до навчання, - розповідає директорка зі стратегічних партнерств фонду «Таблеточки» Світлана Пугач.

Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств фонду «Таблеточки»:

- На жаль, цього року не всі діти зможуть піти до школи, бо деякі з них будуть боротися з раком. І ми з вами можемо допомогти їм. Зробити так, щоб наступного року всі ці діти мали шанс повернутися до школи, зустрітися зі своїми однокласниками та розпочати новий рік повний знань, відкриттів та щасливого дитинства.

Світлана Пугач говорить, що фонд пропонує допомогти дітям і з нагоди 1 вересня подарувати вчителю або вихователю дитячого садочка віртуальний букет та привітальний сертифікат - кошти з них підуть на допомогу дітям з онко. Обирати букети на будь-який смак і гаманець від себе, класу чи школи можна на платформі, яку бачите зараз на екрані.

Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств фонду «Таблеточки»:

- Це особлива акція. Вона дарує нам з вами можливість подарувати особливий букет нашому вчителю. Букет, який ніколи не зів’яне , такий, що буде допомагати онкохворим дітям. Заходьте на сайт shop.tabletochki.org та обирайте собі букет на будь-який гаманець.

Усі кошти підуть на витратні матеріали, ліки та потрібне обладнання для онкохворих дітей, - зазначає директорка фонду. Після того, як ви зробите покупку, то вам прийде посилання, на якому ви отримаєте грамоту. 

Щодо полтавців, то вони підтримують таку ініціативу та готові вже цього року долучитися до акції: 

- Онкохворим діткам в любому случаї потрібно допомагати. Це така проблема з якою може зіткнутися кожна людина. Я тілька за.Раніше не долучалася, але так, зараз готова долучитися.

- Позитивно ставлюся. Необхідно, звичайно, допомагати онкохворим дітям, тому шо наша влада не завжди у змозі допомогти їм, а це дуже гарна ініціатива. Тим більше, шо на перше вересня, яка різниця, де купувати ці квіти, якшо можна купити і допомогти діткам.Тому закликаю усіх полтавців саме так і зробити.

«Таблеточки» також закликають вчителів та вихователів підтримати онкохворих дітей та розказати про їхню акцію у своїх школах, дитячих садках або на сторінках соціальних мереж. Благодійність у День знань - це справжній та ефективний урок доброти та чуйності. Долучайтеся!