Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Безпека дітей на дорозі
620

Безпека дітей на дорозі

Першого вересня розпочався новий навчальний рік. А це означає, що серед пішоходів побільшало дітей. Та для того аби школярі були у безпеці на Полтавщині посилилася увага на дотриманні швидкісного режиму, особливо неподалік освітніх закладів та на пішохідних переходах неподалік, - розповідає Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків із громадськістю Управляння патрульної поліції на Полтавщині.

Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції на Полтавщині:

- Перед початком нового навчального року відділ безпеки дорожнього руху перш за все зробив обстеження вулично-шляхової мережі, біля навчальних закладів нашого міста. Інспектори оглядали наявність дорожньої розмітки, щоб були установлені усі відповідні знаки, які повідомляють про те, що попереду можуть бути діти. Що пішохідні переходи обладнані, тощо. Також перевіряли наявність засобів заспокоєння руху.

Також інспектори перевіряли технічний стан шкільних автобусів. Перевірку усі вони пройшли успішно, - зазначає Руслан Возниця. З школярами ж планується провести різні інтерактивні просвітницькі заходи, задля того аби нагадати їм про важливість дотримання правил дорожнього руху. Депутат міської ради Андрій Матковський говорить, - на Полтавщині під колеса автомобіля за минулий рік потрапило 160 дітей. 

Андрій Матковський, депутат міської ради :

- Дорогие родители, бабушки, дедушки и учителя. Пожалуйста соблюдайте сами и объясните нашим детям элементарные правила дорожного движения. Будьте для детей примером для подражания. Уважаемые водители будьте внимательны. Наши с вами дети идут в школу. Пожалуйста не превышайте скорость и всегда пропускайте пешеходов. Не допустите несчастья на дороге, не покалечьте свою судьбу. Со своей стороны, я обязательно верну лежачие полицейские на переходы к каждой школе и каждому детскому садику.

Андрій Мактковський розпочав рекламну кампанію через білборди, газети та телебачення, де він закликає водіїв бути більш обачними на дорогах.