Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві триває п’ятий тиждень Кубку простих людей
623

У Полтаві триває п’ятий тиждень Кубку простих людей

У Полтаві триває п’ятий тиждень Кубку простих людей, організованого Сергієм Капліним та Ігорем Кисловим. На турнірі змагаються всі охочі полтавці. Головна мета змагань — здорові та щасливі мешканці міста.

Сергій Каплін лідер «Партії простих людей»:

- Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, ми пропагуємо боротьбу проти наркотиків, проти алкоголю, куріння. Ми пропагуємо здорову націю нашої країни.Турнір — це перший крок до великої міської олімпіади з аматорських видів спортуДля цього ми у Полтаві розбудуємо спортивну інфраструктуру. Добудуємо незавершені, почнемо будівництво нових. Ми обов’язково зробимо, щоб полтавці жили найдовше серед усіх мешканців країни, і таким чином покажемо приклад, як через спорт, через ЗОЖ добитися міцного здоров’я кожного українця і добитися перемоги на всіх змаганнях у світі.

Учасники Кубку організацією змагань задоволені.Планують брати участь і в наступних турнірах.

Олександр Гравець ФК «Злагода»:

- Ми прийшли сюди відпочити в спорті, гарно час провести, з друзями зібралися грати у футбол. То гарно зіграли, без травм, це саме головне. Суперники також гарно грали. То заслуговано виграли.
Такі змагання сприяють розвитку спорту та популяризації здорового способу життя серед полтавської молоді.

Ігор Кислов екскапітан ФК «Ворскла»:

- Игры проходят весело, задорно, видим азарт, спортивная борьба, приятно также выйти на поле, вспомнить молодость, технику не пропьешь. Вспомнили и победили сегодня команду, молодые ребята, играют с настроением. Поэтому турнир двигается, скоро определятся победители, это радует, что мы всем прививаем здоровый образ жизни.