Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрилася виставка Дениса Зозулі
773

У Полтаві відкрилася виставка Дениса Зозулі

У Полтаві відкрилася виставка Дениса Зозулі. У ній зібрано понад 40 робіт художника. Але найбільшу увагу можна приділити  тим, що увійшли до серії «Гаманікатма». Вони присвячені розвитку музичних інструментів, - розповідає сам автор.

Денис Зозуля, художник:

- Назва гармонія, це давньогрецьке слово, яке присвячене музиці. Наше життя, це така музика сфер. Таке було вчення, ще давньогрецький філософ Платон писав, що музикою пронизане все життя. Вивчаючи цей матеріал, я вирішив кожному виду музичних інструментів присвятити афортну роботу.

Художник ділиться, - натхнення черпає звідусіль, навіть зі своїх снів. На виставку завітали колеги та друзі Дениса Зозулі. Зізнаються, - він унікальна людина.

Володимир Бенфіалов, заслужений художник України:

- В работах, работы чем мне импонируют, они через метафору, через силу, он достигает образности в каждой работе. Вот это мне очень близко, как мне в моем творчестве, и в этих работах это тоже проскакивает.

Олександр Калашников, член союзу кінематографістів України:

- У нього є, якесь чуство творіння. Він бачите робить різні музичні інструменти, різні фарби, різний підход до них. Взагалі у нашому світі важкому дуже добре, коли ти зустрічаєш людину, що бачить світ під якимось своїм кутом.» 
Побачити унікальні картини у стислі афорту художника Дениса Зозулі можна у Художньому салоні.