Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
На Полтавщині працюють 24 бюро безоплатної правової допомоги
657

На Полтавщині працюють 24 бюро безоплатної правової допомоги

Вже чотири роки на Полтавщині працюють 24 бюро безоплатної правової допомоги. Щоб поділитися досвідом та підбити підсумки роботи у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели скайп-нараду за участю керівників відділів, директорів місцевих центрів та працівників Регіонального центру.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області:

- Ми проводимо своєрідний підсумок роботи за 9 місяців цього року. Нам цікаво провести аналіз, порівняти роботу різних місцевих центрів.Ми робимо акцент на найближчий період роботи. Це роз’яснення чинного законодавства в земельних питань.

Директор Регіонального центру Олександр Черчатий говорить,- головною метою їхньої роботи є допомога людям у роз’ясненні чинного законодавства, адже населення має бути захищеним. Зараз актуальними стали питання пов’язані з виборчим процесом, - зазначає пан Олександр .

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області:

-Багато проблемних моментів виникають у людей з тим як будуть проходити ці вибори. На найближчі два місяці - це буде одне із ключових наших завдань, з тим, щоб ми могли за допомогою, так званих, право просвітницьких заходів ,донести населенню про зміст чинного законодавства. 

За роки діяльності бюро правової допомоги Полтавщини надало консультації майже 11000 громадян. Найчастіше люди звертаються з питаннями щодо сімейного права та спадковості, - розповідає начальник відділу Полтавського бюро правової допомоги Тетяна Ражик. І додає - подібні заходи - чудова можливість для обміну досвідом.

Тетяна Ражик, начальник відділу Полтавського бюро правової допомоги Полтавського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

-Я вважаю такі зустрічі взагалі дуже корисними. Тому що, особисто для мене, це обмін досвідом і отримання нової інформації , і знову ж таки - це популяризація безоплатної правової допомоги.

У період карантину Регіональний центр не припиняв своєї роботи. Працівники використовують таку форму роботи як відеоконсультація. Активно проводять просвітницьку роботу та створюють мобільні дистанційні пункти доступу до БПД - все для того, щоб захистити права людей у регіоні.