Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Відбулася нарада Голови Нацполіції Ігоря Клименка та голови ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» Ольги Айвазовської
595

Відбулася нарада Голови Нацполіції Ігоря Клименка та голови ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» Ольги Айвазовської

Відбулася нарада Голови Нацполіції Ігоря Клименка та голови ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» Ольги Айвазовської. Тема - вибори 25-го жовтня. Очільник Нацполіції, зокрема, наголосив,основне завдання правоохоронців під час виборчого процесу - простежити за тим, аби вибори пройшли в межах законності.

Ігор Клименко, Голова Нацполіції :

-Виборчий процес уже розпочався, і основне завдання поліції, не бути втягнуті в ці виборчі перегони. Поліція поза політикою, на стороні винятково закону,підкреслив пан Клименко . Повідомив і про статистику порушень виборчого законодавства

Ігор Клименко, Голова Нацполіції :

-Починаючи з 5-го вересня складено 2 адмінпротоколи.Найпоширенішими порушеннями під час виборчого процесу Ігор Клименко назвав факти незаконної агітації. Це три чверті усіх зафіксованих адміністративних порушень. Свій відбиток на цьогорічні вибори накладає і пандемія коронавірусу. 

Ігор Клименко, Голова Нацполіції:

-Цього року вибори пройдуть в специфічних умовах.В свою чергу голова Громадянської мережі  Ольга Айвазовська зауважила, що у день голосування кожний поліцейський має знати досконало, як діяти в тій чи іншій ситуації, що може статися на дільниці.

Ольга Айвазовська голова Громадянської мережі:

-Інструкції, розроблені нами на основі законодавства про вибори.Якщо поліція діятиме так, як і на президентських виборах минулого року , то довіра до поліції як інституту буде зростати,  додала Ольга Айвазовська.