Програма «Життя міста»

У розділі: 15229 відео | АрхівRSS
Куди поїхати в оксамитовий сезон?
220

Куди поїхати в оксамитовий сезон?

  У розпалі оксамитовий сезон. Там, де влітку було занадто спекотно, встановилися сприятливі погодні умови. Комфортною залишається і температура води. Чимало полтавців звикли їхати до моря саме у вересні. Проте через карантинні обмеження доступні не усі країни, а ті, які не закрили своїх кордонів, приймають за певних умов - розповідають експерти з туризму.

 Інна Гармаш, експерт по туризму:
-На даний час найпопулярнішим напрямком є Туреччина, наші туристи подорожують без всяких обмежень. Не потрібне тестування по прибуттю і поверненню, ні самоізоляція. На вліт до Єгипту потрібне тестування, яке має відбутися за 72 години до поїздки, або в країні приліту, якщо є можливість

Користується неабиякою популярністю єдина доступна на сьогодні Європа - - Албанія та Болгарія, а також такі країни Адріатичного узбережжя як Чорногорія і Хорватія.

 Інна Гармаш, експерт по туризму:
-Але на сьогоднішній день є момент того, що потрібно здати або тест, або пройти самоізоляцію 14 днів

Цьогорічний оксамитовий сезон виявився найнестабільнішим: сучасному туристу треба постійно тримати руку на пульсі - застерігають представники туристичного агенства.
 Інна Гармаш, експерт по туризму:

-Є чудова інтерактивна карта, розроблена Міністерством закордонних справ, де можна постійно оновлювати інформацію і собі почерпнути нову інформацію, тобто, куди громадянам є можливість поїхати, на яких умовах… Головне всім - здоров’я!

Для безпеки туристів перебувати у приміщенні аеропортів можуть тільки власники квитків. Масковий режим, дезінфекція рук, соціальна дистанція та температурний скринінг - усі ці заходи залишаються обов’язковими.