Програма «Життя міста»

У розділі: 15229 відео | АрхівRSS
У Полтаві планують реконструювати будівлю Палацу спорту за понад 7 млн грн
556

У Полтаві планують реконструювати будівлю Палацу спорту за понад 7 млн грн

  Очільники Полтавської міської ради, знаючи, що кінець каденції вже близько, якомога більше намагаються розграбувати міський бюджет, - переконаний депутат міської ради Віталій Павлій. Вкотре міські чиновники оголосили тендер, в якому виграло підприємство з найдорожчою пропозицією.

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради:

-У Полтаві продовжують системно вимивати міський бюджет через комунальні підприємства. Управління капітального будівництва оголосило тендер на капітальний ремонт будівлі Палацу спорту, за адресою Майдан незалежності 24 А. 

За інформацією із сайту закупівель «Prozorro» відомо, що у конкурсі брало участь троє учасників. Переможцем стало ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" з пропозицією в понад 7 мільйонів гривень.

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради:

-Найнижча пропозиція - 7 мільйонів 660 тисяч гривень, але її зі зрозумілих причин відхиляють. Перемагає найдорожча пропозиція - 7 мільйонів 890 тисяч гривень. 230 тисяч гривень іде по кишенях. Команда Удовіченка-Шамоти продовжує діяти

Нагадаємо, що це вже не перший випадок проведення тендерів у місті, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою ціновою політикою.