Програма «Життя міста»

У розділі: 15290 відео | АрхівRSS
Біля театру ляльок облаштували вуличну торгівлю. Полтавці обурені
789

Біля театру ляльок облаштували вуличну торгівлю. Полтавці обурені

 Торгові намети буквально туляться до театру ляльок. Тут торгують одягом, взуттям, різноманітними аксесуарами навіть медом. Полтавці обурюються - перетворили площу у базар. - це вже занадто.

-Я даже не знаю, що це. Не дуже виглядає.
-В мене дочка возмущалась. На велосипеде ми тут катались. Воно не для цього


Продавці говорять - усе законно і людям подобається:

-Все документы есть. Приезжала полиця, проверяла. Тут ничего такого нет
-Ми сьогодні перший день і люди дуже задоволені, тому що вони йдуть з роботи-на роботу, їм це дуже зручно. Вони не мають часу ходити по магазинах, по ринках, тільки такі відгуки чули


-А іншого місця не знайшлося»? «Ми не можемо бути на всіх місцях. Ми були колись біля ДК ПТК, колись біля «Лтави», а тепер тутНевже адміністрація театру дала згоду, - обурюються полтавці.

-Я так понимаю, руководство театру здає в оренду ці площі». «Це ми зараз з’ясовуємо». «Це комунальна земля. Комусь ці гроші йдуть. Йдуть вони тільки в кишеню. Надо найти цю кишеню і сказать, шо як ви так приймаєте рішення. Вони ж можуть і на асфальті так виставлять. Немає власті. Хто - Шамота, Удовіченко, правильно, командують? Перший вопрос до них.

Організатори вуличної торгівлі - виставковий центр TIC - не на камеру розповіли, що спочатку планували організувати продаж у виставковій залі міського будинку культури. Заступниця Полтавського міського голови Тетяна Юрченко не дозволила орендувати виставкову залу через карантинні обмеження. Дати погоджені, а місце перенесли. Організатори знайшли відкриту площу та уклали договір з адміністрацією полтавського академічного театру ляльок. Відпочатку планували вести торгівлю протягом 4 днів, та сьогодні наметове містечко таки приберуть, - зазначають організатори.