Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели екскурсію жестовою мовою
724

У Полтаві провели екскурсію жестовою мовою

У Полтаві влаштували інклюзивну екскурсію - її провели для спортсменів-дефлімпійців з порушеннями слуху, які приїхали до нашого міста з різних областей України на тренувальні збори з карате.

 Марина Буланна, екскурсовод:
-Ми вперше з нашим проектом «Стара Полтава» проводимо інклюзивну екскурсію для людей слабочуючих, у кого проблеми зі слухом. Це для мене вперше, такий досвід такої екскурсії

Ідея проведення екскурсії для спортсменів з вадами слуху виникла ще минулого року, - говорить Ігор Ізотов, засновник проєкту «Стара Полтава»

 Ігор Ізотов, засновник проєкту «Стара Полтава», журналіст :
-Я домовився с дефлімпійською збірною України, тому що я приходив до них знімати сюжети, я їх знаю. Ми домовилися з ними провести вчора, але вчора не провели, тому що у них були тренування просто, вони були зайняті

У супроводі екскурсовода і сурдоперекладача спортсмени з Дніпропетровщини, Харківщини, Одещини, Луганщини і Полтави
пройшлися вулицею Соборності, що насичена різноманітними історичними пам’ятками. Роздивлялися старі фото, порівнюючи будівлі тодішні і нинішні. Тренери і спортсмени уявляли, яким було наше місто на початку 20 століття, а також раділи нагоді трохи відволіктися від тренувань і зробити це яскраво та з користю.

Микола Богодистий, тренер з карате:
-Ну, це перший раз нас запросили. Ми тільки живемо в спортзалі і більше крім спортзала нічого не бачимо

Екскурсія жестовою мовою тривала близько 2-х годин. Могли ходити і більше, - припускають організатори, адже погода хороша, та графік тренувань занадто щільний. Такий захід у місті проводилася вперше, в той час як для багатьох європейських країн ексклюзивна екскурсія - звична практика.