Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Про стан фінансування закладів освіти Полтавської області в умовах карантину
620

Про стан фінансування закладів освіти Полтавської області в умовах карантину

  У Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури. Серед важливих питань - фінансування закладів освіти Полтавської області в умовах карантину та виконання показників обласного бюджету по галузі «Освіта» за 9 місяців поточного року.

Віта Ковальська, директор Департаменту освіти і науки ОДА:

-По закладах та установам освіти, що фінансуються з обласного бюджету по загальному фонду становить 643 млн грн.«Профінансовано 516 млн грн, що становить 83% доплат. Залишок невикористаних коштів за 9 місяців на зазначену дату складає 126 млн 723 тисячі грн.

На комісії обговорили й реалізацію обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Директор Департаменту освіти і науки ОДА Віта Ковальська зазначила - більшість конкурсів за останні 9 місяців провели онлайн. Розглянули й питання про хід реалізації Комплексної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини на 2018-2020 роки.

Ірина Удовиченко, т.в.о. директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА:

-Ситуація з поширенням пандемії змусила переглянути плановані потреби галузі, зокрема було зміщено пріоритетність з концертно-виставкової та фестивальної діяльності на підтримку та зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури і пошук нових форм та донесення до загалу культурно-мистецького продукту.

Загалом на засіданні розглянули понад 10 питань.