Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Шевченківському районі  відбулися урочистості з нагоди відзначення вигнання нацистів з Полтави
712

У Шевченківському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення вигнання нацистів з Полтави

 Квіти до підніжжя пам`ятного знаку на честь річниці Великої Перемоги поклали у Шевченківському районі міста. Там відбулися урочистості з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з Полтави.Сюди завітали ветерани, серед них і Олександр Зенін. Він віддав армії 30 років.

Олександр Зенін, полковник у відставці:
-Сегодняшний день это большой день для жителей Полтавы. Два года Полтава находилась под игом немецко-фашистских захватчиков.При освобождении Полтавщины погибло около 150 тысяч человек.

Голова Шевченківської райради Дмитро Задворкін говорить, що з кожним роком ветеранів приходить все менше. І додає: на знак подяки нагородили грамотами тих учасників Другої світової війни та представників ветеранської організації, які сьогодні завітали на захід.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради:
-Кожен полтавець розуміє ціну, яка оплачена нашими ветеранами і ми завжди з пошаною відносимося.Ми завжди пам’ятаємо тих, кого вже з нами немає, ті, які визволяли наше місто і шануємо тих, хто зараз з нами, ветерани,які зараз з нами ми зараз допомагаємо, як можемо.

Дмитро Задворкін каже, - радіє з того, що до Дня міста вдалося реставрувати пам’ятний знак біля якого вже традиційно проходять урочистості. З міського бюджету на це витратили 145 тисяч гривень.