Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
У мікрорайоні Левада відбулося свято приурочене до Дня визволення міста
856

У мікрорайоні Левада відбулося свято приурочене до Дня визволення міста

 На вихідних в мікрорайоні Левада пройшло свято приурочене відразу двом подіям це дню визволення міста від німецько-нацистських загарбників та дню міста Полтава. Жителі мікрорайону та околиць святом дуже задоволені. 
Алла:

- Ми зараз живемо в такий складний в період карантину. Люди вже настільки втомилися. Їм хочеться хоч трошки свята і люди дуже задоволені, що їм зробили свято, для діток теж, для дорослих щоб вони змогли трошки відволіктися від проблем.
 Лілія: 
- Те що для дітей організували таке свято нас дуже вражає нам дуже приємно.

Жителів зі святом також привітали депутати міської ради Андрій  Матковський та Володимир Корчака.

Володимир Корчака, депутат міськради:

- Я хочу привітати всіх полтавців з днем міста, бажаю міцного здоров*я, мирного неба над головою, благополуччя, щастя і добра.

Андрій Матковський, депутат міськради :

- Чудовий захід у нас проходить під гаслом «Моя Полтава - Моя Батьківщина» і я переконаний, що наша батьківщина починається з конкретної вулиці, конкретного мікрорайону з конкретного будинку і треба не перейменовувати вулиці, а їх будувати і це мікрорайон який я дуже люблю де живе дуже багато моїх людей, моїх друзів приємно згадати, що поруч тут була ковзанка, я пам’ятаю як ми садили оці дерева і все стає краще. Але сьогодні у биту людей багато питань: чому немає 13-го тролейбусу, чому вони не можуть доїхати до Розсошенців на тролейбусі і багато-багато іншого і саме тому я хочу сказати. Що програма розвитку нашого міста має писатися не в кабінетах, а тут на вулицях мікрорайону і тоді ми дійсно збудуємо Полтаву в якій хочеться жити.

Святковий настрій для дітей створювали аніматори та різні атракціони, дорослих частували смачною кашею, завершенням свята став концерт на якому виступали відомі артисти. Організатори наголошують - святкові дійства триватимуть. І вже в цю суботу відбудеться не менш чудове свято в «Авіамістечку»