Програма «Життя міста»

У розділі: 20035 відео | АрхівRSS
У Полтавській обласній науковій бібліотеці  до Дня міста відкрили фотовиставку
580

У Полтавській обласній науковій бібліотеці до Дня міста відкрили фотовиставку

 У Полтавській обласній науковій бібліотеці імені Котляревського до дня міста Полтава відкрили фотовиставку.Тут представлені світлини відомих вихідців з Полтавщини.

Галина Вовченко, автор виставки:

- Я відкриттям сьогоднішньої виставки задоволена, тому що в цей час зібрати таку кількість людей досить складно. І знаєте якщо люди прийшли в цей час на мою виставку, це горить про те що їм знайоме моє ім*я, мої роботи і їм хочеться на це зайвий раз поглянути я задоволена, як ми організували цю виставку.
Людям, які відвідали цю фотовиставку, світлини дуже сподобалися .

 Вікторія Гайдамака, письменниця:
- Я по суті перша в переліку героїнь і героїв Галини Василилівни Вовченко, тому що по суті свою виставку вона почала робот з мене хоча це було 12 років тому, тоді мабуть вона й не думала про те, що буде займатися портретним фото. Але так склалося що я в цьому списку під номером 1.

Також на виставці лунали вірші, як авторки виставки Галини Вовченко, так і знаного майстра Євгена Пілюгіна. 

 Євген Пілюгін, Заслужений майстер народної творчості України:
- Як народний майстер, як художник, як поет як професіонал вважаю, що всяка справа, що годиться до продовження, активізації, популяризації народного мистецтва, народної творчості це дуже добре.

Щодо планів на майбутнє авторка виставки зізнається,- зараз її більше цікавить природа, а саме показати в своїх роботах взаємозв’язок світу комах і нашого звичного життя.