Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Вірменія святкувала свій День незалежності. Відзначила його і Полтавська вірменська община
618

Вірменія святкувала свій День незалежності. Відзначила його і Полтавська вірменська община

  У Полтаві відзначили День Незалежності Вірменії . 21 -го вересня, на яке й припадає свято, у парку "Перемога" відбулися урочистості та концертна програма - з танцювальними ансамблями та співочими виступами. Завітати могли усі бажаючі. 

Геннадій Агаджанян, голова обласної вірменської общини «Урарту»:
-Двері відкриті для всіх. До нас завітали Чеченська діаспора, Грузинська діаспора, Єврейська діаспора, Німецька, Болгарська , Циганська , місцева влада, робітники горісполкому, зам.губернатора, збірна Кременчука, з Києва приїхали, з Чутове, з Харкова ,з Кобиляк, з Пирятина ,тобто всі наші діячі ,які є у Полтавській області

Почесним гостем заходу є виконуючий директор Спілки вірмен України- Овакім Арутюнян. 
День Незалежності Вірменії відзначають з 1991-го року . Вірмени святкують його по усьому світу. Існує ця традиція і в Полтаві.

Геннадій Агаджанян, голова обласної вірменської общини «Урарту»:
-Після привітання ,ми будемо розкривати наш прапор. І буде шість їх по парку. Потім ми його звертаємо і розпочинається концертний захід. Ось сьогодні в нас такий радісний день із-за прапора , таке в нас радісне свято

За словами Карини Пивоварської , країна йшла до незалежності майже тисячу років, тому це не просто державне свято, а національне торжество.
Щороку дійство відбувається по-різному. Цьогоріч , особливістю є розгортання вірменського прапора, як символу нації та свободи Вірменії.
Карина Пивоварська, учасниця свята:
-Він посідає друге місце в Україні за величиною, у довжину він буде 30 метрів. Такого великого прапору у Вірменії ще не розкривали. Громада сьогодні вирішила зробити рекорд і відсвяткувати сьогоднішній день

Долучається до привітань і полтавка Лариса Бездудна, яка шанує вірменську культуру і не приховує своїх емоцій.

Лариса Бездудна, учасниця свята:
-Я щиро рада привітати з їх національним святом, з днем незалежності. Насправді у нас в колективі, працює представниця цієї Спілки і серед наших клієнтів і партнерів дуже багато вірмен і в результаті нашого спілкування я бачу те, чому українцям варто було б у них повчитися це їхньої любові до своєї нації, до своєї мови , навіть як вони її цінують , перебуваючи на території не своєї нації

Привітала вірменську общину зі святом і заступниця голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко. Вона з радістю висловила свої почуття на сцені.

Катерина Рижеченко, заступниця голови облдержадміністрації:
-Представники діаспори є для мене особисто прикладом єдності , поваги один до одного ,поваг до традицій, до свого народу і звичайно, сьогоднішній день є особливим відзначенням.

Святкування дня Незалежності Вірменії залишило чудові враження, почуття гордості за країну та патріотичний настрій.