Програма «Життя міста»

У розділі: 15613 відео | АрхівRSS
Полтава вже декілька днів стоїть у заторах
1342

Полтава вже декілька днів стоїть у заторах

 Вже декілька днів Полтава стоїть у заторах. Частину дороги по вул. Симона Петлюри перекрили в районі 1-ої міської лікарні. Сергій Каплін наголошує, що краще б влада робила це під час карантину або влітку, коли на дорогах не було такого потоку автівок. А зараз, коли людям треба на роботу, а дітям на навчання, рух у місті фактично паралізований.
Сергій Каплін,Лідер Руху простих людей:
-У всіх полтавців і у мене є запитання. Чому це все не зробили, коли люди були вдома на карантині? Коли підприємці не працювали, студенти були вдома. Чому зараз перед виборами хапаючи все із бюджету, виносячи все з хати, розриваючи корито, Удовіченко намагається сісти на голову людям і вони страждають у пробках?

Мешканці Огнівки зазначають, що після перекриття вул. Петлюри стало значно важче виїхати з мікрорайону. Адже транспорт тепер прямує через 23 Вересня, а тільки потім до центру. 
Світлана,Мешканка Огнівки:
- Дуже важко стало добиратися. Найбільше, що дратує у цій ситуації — що треба попереджати людей.
- Півгодини я прочекала, не було ні огнівки центр, ні 17. Хотіла скаржитись, не знала куди. Восьма година вечора, я з роботи, на каблуках і голодна.
- По-перше, показуха перед виборами. Це раз. По-друге, я взагалі не розумію навіщо взимку робить дорогу. І третє — кому потрібні тут тролейбуси?


Сергій Каплін нагоголошує, що вина у цій ситуації повністю лежить на Олександрові Удовіченко та його команді. Адже роботи вкотре виконує харківський підрядник.

Сергій Каплін,Лідер Руху простих людей:
-Чому зараз прирекли на стояння в пробках тисячі, десятки, сотні тисяч полтавців? Причина дуже проста. Знову харків’яни. Знову хочуть останнього місяця перед виходом із міськради заробити й вкрасти просто колосальні гроші, десятки мільйонів гривень лише на невеликому відрізку дороги по Петлюри.
 Ми душу витрясемо з удовіченка, всіх його поплічників, підрядників, харків’ян, інших підрядників, які доїли наче корову Полтаву всі ці роки.


Сергій Каплін заявляє, що таке відношення до полтавців неприпустиме. Зазначає, що особисто очолить боротьбу із мафією у Полтаві.
-Я попереджаю всю цю шайку. Ми будемо боротися проти мафії, яка всі ці роки заганяла Полтаву під плінтус і перетворила її на найбільш знедолене місто в Україні