Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
У Полтаві вшанували пам'ять   воїнів російсько-української війни легкоатлетичним забігом
440

У Полтаві вшанували пам'ять воїнів російсько-української війни легкоатлетичним забігом

«ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ». Таку назву має всеукраїнський  патріотичний забіг з легкої  атлетики  в  пам'ять про загиблих воїнів російсько-української війни. Полтавський обласний етап забігу відбувся 26 вересня  у обласному центрі – навколо Корпусного парку.  Захід влаштовано за підтримки Полтавської обласної ради, Полтавського обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України та Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті (УІНП).

Взяли участьчлени родин загиблих, ветерани російсько-української війни, волонтери східного фронту, небайдужі полтавці, курсанти Полтавського військового коледжу, співробітники обласного військового комісаріату. Вони долучилися до забігу, щоб вкотре вшанувати  пам’ять про побратима чи посестру, батька чи матір, сина або доньку, чоловіка чи дружину, котрі більше ніколи не матимуть змоги  пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті Української нації Героями. Учасники спортивного дійства долали дистанцію в 5 кілометрів. Разом з номером учасника на формі також зазначалося ім’я полеглого захисника чи захисниці, у пам'ять про якого легкоатлет-аматор здійснював забіг.

uchasniki-probigu-rejestrujut-sja.jpg

«Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», що  є всеукраїнською ініціативою ветеранських організацій АТО-ООС та Міністерства у справах ветеранів України, відбувається у столиці та більшості регіонів України і  має на меті вшанування пам’яті Захисників, які віддали своє життя за Україну», - сповістив журналістам начальник Полтавського обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України, ветеран російсько-української війни Олександр Товпига.

 За інформацією Північно-східного міжрегіонального відділу УІНП